Reklama
  • Poniedziałek, 13 maja 2013 (14:32)

    Wszystko przed nami: Co w odc. 94-99

Sylwia miała mikrowylew spowodowany wypadkiem. Ola jej współczuje, ale nie przyjmuje do wiadomości obarczania jej ojca winą za to.

odc. 94-99

Po utracie przytomności Sylwia trafia do szpitala. Tam odwiedza ją Ola. Obie uświadamiają sobie, że tej próby ich przyjaźń może nie przetrwać. Sprawa Olgierda definitywnie kończy to, co je przez lata łączyło. Sylwia pozostaje lojalna w stosunku do właścicieli Dobrego Adresu.

Rozstanie Wojtka i Oli

Reklama

Wojtek rozstaje się z Olą. Zastanawia się, czy nie wycofać zeznań obciążających jej ojca. Sylwia jednak odradza mu ten krok, tłumacząc, że ściągnąłby na siebie podejrzenia prokuratury. Wieczorem u chłopaka zjawia się Stefan. Słyszał już, że Szczepański znowu rozważał powrót do Mediolanu. Razem postanawiają utopić w alkoholu smutki... Tymczasem Ola usuwa pliki ze zdjęciami Wojtka. Marianna widzi, że jej córka cierpi. Zdradza jej pewną tajemnicę. Dziewczyna wybiega z mieszkania. Zamierza przeprosić Wojtka!

Świat Seriali

Zobacz również

  • Tej wiosny rozstajemy się definitywnie z serialem Wszystko przed nami. Na pożegnanie zdradzamy, co się wydarzy w finale. Rozprawa z przeszłością będzie krwawa... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.