Reklama
  • Środa, 3 kwietnia 2013 (12:58)

    Wszystko przed nami - odc. 67-73

Zdjęcie

/Mat. Promocyjne
/Mat. Promocyjne

Wojtek wie, że jego związek z Olą ma negatywny wpływ na relacje dziewczyny z rodzicami. Podczas kolejnej kłótni o Dobry adres żąda, by wybrała między nim a Szawarskimi!

Marianna i Ola nie zamierzają jednak do tego dopuścić. Zapraszają Szczepańskiego na uroczysty obiad... Początkowo spotkanie przebiega w uroczystej atmosferze. Olgierd nawet proponuje Wojtkowi wspólne zbudowanie i prowadzenie hotelu. Nie zapomina też o dotychczasowych wspólnikach chłopaka.

Reklama

Myśli o tym, by przenieść hostel, knajpę i kancelarię do jednej ze swoich nieruchomości. Córka biznesmena uważa, że to dobre rozwiązanie, jednak Wojtek nie podziela entuzjazmu ukochanej. Podejrzewa, że pomysł nie spodoba się przyjaciołom.

Po powrocie do domu relacjonuje rodzicom przebieg spotkania u Szawarskich. Jest ciekawy ich opinii. Janek nie ufa Olgierdowi. Uważa, że coś knuje. Róża natomiast radzi synowi przyjąć propozycję Szawarskiego ze względu na Olę. Wtedy będą mogli snuć plany o wspólnej przyszłości. Potem udaje się do Dobrego Adresu.

Z sentymentem przygląda się kamienicy i wspomina trudne początki. Dochodzi do wniosku, że nie poświęci przyjaciół dla spółki z ojcem Oli. Swoją decyzję oznajmia Olgierdowi. Czy w tej sytuacji Ola rozstanie się ze Szczepańskim?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Przez wiele lat zawsze wiedziała, co chcą oglądać polscy wielbiciele seriali. Czyżby po raz pierwszy się pomyliła? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.