Reklama
  • Czwartek, 25 kwietnia 2013 (11:50)

    Wszystko przed nami: Odc. 87-93

Sylwia zastaje Pawła i Agatę na pocałunkach w kancelarii...

Odc. 87 Sylwia zastaje Pawła i Agatę na pocałunkach w kancelarii. Potem prawnik odwiedza w areszcie Starzaka. Zapewnia, że wygrają sprawę, jeśli pozyska świadków spośród jego współpracowników.

Odc. 88 Agata, widząc zmianę w zachowaniu brata przypuszcza, że doszło do konfliktu między nim a Dominikiem. Dziennikarka, która zamierza napisać artykuł o kamienicy ustala, że Jan Nowak jest jednym ze spadkobierców.

Anna dzwoni do Stefana

Reklama

Odc. 89 Anna dzwoni do Stefana z prośbą o spotkanie. Małek ma nadzieję, że żona wreszcie mu przebaczy i pozwoli wrócić do domu na święta. Paweł mówi Wojtkowi, że Sylwia dotarła w Berlinie do dokumentów świadczących, że Jan Nowak nie jest wnukiem współwłaściciela kamienicy.

Odc. 90 Agata żali się Basi, że Paweł nie zaproponował jej wyjazdu na święta do swojej matki. Róża przynosi Wojtkowi świąteczne ciasto. Dziennikarka bezceremonialnie nachodzi Olgierda w biurze. Stefan i Waldek przynoszą choinkę do ģDobrego Adresu.

Wojtek przychodzi do domu Szawarskich

Odc. 91 Sylwia, Wojtek i Nowak wychodzą z wypadku bez większych obrażeń. W związku z kraksą przyjaciół Paweł i Agata zabierają Bożenę na święta do Lublina. Leszek coraz poważniej myśli o wyjeździe do rodziców na święta. Ma wyrzuty sumienia...

Odc. 92 Wojtek przychodzi do domu Szawarskich. Marianna wyrzuca narzeczonego córki, winiąc go za zaistniałą sytuację. Sylwia, Paweł, Wojtek i Nowak omawiają sprawę fałszerstwa w kancelarii. Nowak obawia się, że wspólnicy Szawarskiego będą nastawać na jego życie. Odc. 93 Na prośbę Wojtka Marco opowiada o weselu córki i chwali się, że będzie dziadkiem. Róża przychodzi na rozmowę do Marianny. Szawarska uważa, że związek ich dzieci nie ma przyszłości. Ola przejmuje obowiązki ojca.

Świat Seriali
Więcej na temat:Wszystko przed nami | agata

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.